Babil.com
Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi % 35indirim

Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi

Holistik Kadın Sağlığı

Ayşe Duman

Hayykitap

28,00 TL 18,20 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 iş gününde temin

Kadın, bedeniyle, zihniyle, ruhuyla bir bütündür. Yaradılıştan gelen bu bütünlük bozulduğunda ruhsal ve bedensel hastalıklar başlar. Mutsuzluk başlar.

Bu kitapta beden-zihin-ruh tevhidini bozan bilinçaltı yazılım ve saplantıların, kadınların hayatını nasıl olumsuz etkilediği, hatta bazen nasıl kâbusa çevirebildiği anlatılıyor. Çözüm önerileri sunuluyor.

Nefsin ve dünyevi koşullanmaların köleliğinden kurtuluş, kişinin en büyük özgürlük savaşıdır. Bu savaşı kazanan insan, “Size ruhumdan üfledim” ilahi kelamının anlamına da vakıf olarak yeniden doğar, özgürce tam ve bütün olarak…

Kadınlığın Keşfi, kadınları, farklı dönem ve durumlarda (çocukluk, regl, ergenlik, evlilik, cinsellik, doğum, annelik, menopoz vb) yaşadıkları fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların kaynağını keşfetmeye çağırıyor. Onları farkında olmaya, idrak etmeye davet ediyor. Onlara, kendi bedenlerini okumaları için kılavuzluk yapıyor.

Fizik bedeninizi idare eden yazılımları düzeltmek…

Dönem dönem yaşadığınız ya da kronikleşmiş korkularınızdan kurtulmak… Değişim yetkisinin sizde olduğunu hatırlamak… Evliliğinizi mutlu ve neşeli hale getirmek…

Yaratılış programınızı fark edip kadınlığınızdan memnun olmak istiyorsanız bu kitap tam size göre!Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 216
Barkod : 9786055181567
''Kadın önce kendini inşa etmelidir.''

Bilinçaltımızdaki yanlış yazılımları düzeltmeye çalışan bir kadın doğum uzmanının, modern tıbbın tıkandığı yerde bulduğu çözümü tüm kadınlara yaymaya çalışması üzerine yazdığı bir kitap. Çoğu zaman toplumumuz tarafından kabullenilen, kulaktan kulağa atadan toruna aktardığı fakat hakkında araştırma yapmaktan kaçtığı konuşmaktan utandığı şeyleri sadece bilimsel bilgi le değil hadis, ayet, esma, edebiyat ve bazen de felsefe ile açıklamalara yer verdiği bir eser. Kadın bedeni ve ruhuyla ilgili yaptığı açıklamaları şahit olduğu vakalarla örneklendirip daha da anlaşılır olmasını sağlamış yazar. Kadınlığını keşfetmek isteyen her yaştan genç kızın, annenin, kadının bu kitabı okumasını ve daha sonra da düşünüp özümseyip kendi payına çıkardıklarını hayatına yerleştirmesini ve değişime cesaret etmekten korkmamalarını tavsiye ederim.

T
Tuba K.  -   13.01.2019
Babil.com  
ISEN