Babil.com
Ruhlar Kütüphanesi % 35indirim

Ruhlar Kütüphanesi Ciltli

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları (Üçüncü Kitap)

Library of Souls

Ransom Riggs

İthaki Yayınları

70,00 TL 45,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
64 adet stoklarımızda

Tuhaf çocukların hikayesi, serinin üçüncü kitabı Ruhlar Kütüphanesi’yle son buluyor.

Olağanüstü güçlere sahip bir çocuk. Ölümcül canavarlardan oluşan bir ordu. Tuhafların geleceği için verilen destansı bir savaş.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları ile başlayan ve Gölge Şehir ile devam eden macera, Ruhlar Kütüphanesi’nde nefes kesici bir son buluyor. Öykümüz on altı yaşındaki Jacob’ın yeni bir özel güç keşfedip, tuhaf yoldaşlarını sıkı korunan bir kaleden kurtarmak için tarihin içine dalmasıyla başlıyor. Bu yolda Jacob’a, ateşi kontrol edebilen Emma Bloom ve kayıp çocukları bulmakta üstüne olmayan Addison MacHenry adlı bir köpek eşlik ediyor.

Günümüz Londra’sından, Viktorya İngilteresi’nin en korkunç mahallesi olan Şeytanın Arka Bahçesi’nin labirentvari arka sokaklarına seyahat edecekler. Burada, bütün tuhaf çocukların kaderleri belirlenecek. Serinin önceki kitaplarında olduğu gibi, Ruhlar Kütüphanesi heyecan verici fantazi ile daha önce hiç basılmamış eski fotoğrafları ve eşi benzeri olmayan bir okuma deneyimini kusursuz biçimde bir araya getiriyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Kasım 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 520
Barkod : 9786053755890

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Aslı Dağlı

Editör
Alican Saygı Ortanca

Kapak Tasarım
Aslıhan Kopuz

Katkıda Bulunan (İçerik)
Emre Aygün

Orijinal değil

Bu seri bence Harry Potter ile Ay Günlükleri'nin bir araya getirilmiş hali. Olağanüstü güçlere sahip bir çocuk Jacop - Harry. Çocuğun hep yanında olan en iyi arkadaşı Emma - Hermione. Bentham'ın makinesindeki odalar - Zümrüdüanka Yoldaşlığı'ndaki odalar. Jakop'ın zihin gücüyle insandan korkunç yaratıklara dönüştürülmüş gölgeleri kontrol etmesi - Ay Günlükleri'ndeki sihirbazların zihin güçleriyle yine insandan korkunç yaratıklara dönüştürülmüş gölgeleri kontrol etmeleri. Herkesi yönetmek isteyen güç delisi Caul - Voldemort - Kraliçe Levana.

İ
İsimsiz  -   15.02.2017
Babil.com  
ISEN