Babil.com
Russky Klass A1-A2 (Rusça Çalışma Kitabı - Temel Seviye) % 30indirim

Russky Klass A1-A2 (Rusça Çalışma Kitabı - Temel Seviye)

I. A. Osipova, L. L. Vojmina

Nüans Publishing

40,00 TL 28,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
Tükendi

"Russky Klass" yabancı dil olarak Rusça öğrenenler için hazırlanmış Ders Kitapları, MP3 CD’ler ve Çalışma Kitaplarından oluşmaktadır.

Serinin ilk kitabı olan Russky Klass A1-A2 Ders Kitabı, Temel seviyede Rusça öğrenmek isteyenler için Rus alfabesi ile okuma-yazma becerisinden başlayarak öğrencilerin günlük hayatı zorluk çekmeden devam ettirecek seviyede Rusça konuşmalarını hedeflemektedir.

Russky Klass A1-A2 Ders Kitabı ile birlikte bulunan MP3 CD, dinleme ve konuşma çalışmaları ile dilin etkin edinimine yardımcı olmaktadır.

Russky Klass A1-A2 Çalışma Kitabı, Ders Kitabına paralel alıştırma ve çalışmalarla öğrenilenlerin pekiştirilerek dilin kısa sürede edinilmesine yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır.

Учебник — основная часть комплекса «Русский класс» — предназначен для учащихся старших классов школ, гимназий, лицеев в возрасте 12–16 лет, у которых русский язык является вторым или третьим иностранным языком и рассчитан на 120 – 140 учебных часов.

Задача учебника — формирование коммуникативной компетенции на материале тем и ситуаций, актуальных для подростков.

Рабочая тетрадь используется в комплекте с учебником. Ко всем урокам учебника тетрадь содержит задания, направленные на формирование навыков и умений письменной речи, начиная с русской графики и орфографии и кончая умением написать записку, поздравление. Значительное количество заданий предназначается для формирования грамматиче ских навыков. Научный руководитель проекта Н.Д. Бурвикова

К комплексу прилагается CD.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2013
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Rusça
Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 136
Barkod : 9786055450342
Babil.com  
NOGROD