ÜYE OL        GİRİŞ   
Rüya Avcısı % 30indirim

Rüya Avcısı

Dreamcatcher

Stephen King

Altın Kitaplar

40,00 TL 28,00 TL
Stoktan Teslim

Bir zamanlar lanetli Derry kentinde dört arkadaş birbirine yardım ederek kahramanca  bir şey yapmışlardı ve bu asla anlayamadıkları bir şekilde onları değiştirmişti.

Yirmi beş yıl önce Down sendromlu bir çocuğu zorbaların ellerinden kurtaran ve artık farklı yaşamları ve sorunları olan Beavy, Henry, Pete ve Jonesy her yıl düzenledikleri geleneksel kamp tatili için Maine ormanlarında buluşurlar. Sessiz sakin bir dinlencenin hayalini kuran arkadaşların kampına gelen bir yabancı, gökyüzündeki ışıklar hakkında anlamsız sözler mırıldanmaya başlayınca kamptaki huzur bir anda yok olur. Dört arkadaş tam da bu zoraki misafirden kurtulmanın planlarını yaparken ansızın kendilerini başka bir dünyadan gelen korkunç bir yaratıkla giriştikleri ölüm kalım savaşının içinde bulurlar. Hayatta nasıl kalabileceklerinin sırrı ortak geçmişlerinde ve Rüya Avcısı’nda saklıdır.

Stephen King’in korkunun sınırlarını denediği Rüya Avcısı, eleştirmenlere göre Kemik Torbası’nın ardından yazdığı en ürpertici romandır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 544
Barkod : 9789752102170

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Gülden Şen

Şahane!

Muhteşem ötesi bir kitap. Stephen King koleksiyonumda benim için yeri oldukça başkadır. Filme çekilmeyi kesinlikle hakkeden bir Stephen King romanıydı ve öyle de oldu zaten. Gerilim ve heyecanı bolca katıp harmanlamış yazarımız bu romanda ve bence herkes okumalı.

M
Merve Sarıoğlu  -   04.03.2016
Babil.com