ÜYE OL        GİRİŞ   
Ruyet-ul Gayb % 20indirim

Ruyet-ul Gayb

Haberci Rüyalar

Murat Uhray

Gece Kitaplığı

44,54 TL 35,63 TL
Tükendi

Ey Arkadaş! Kur’an-ı Hakim’in rüyalara ve hakikat alemine kapı açan 14 ayetinden istifade ettiğim, 14 adet rüyayı; Hakikat ve Rüya Alemi ve Gayb Lisanıyla, hakikate açılan 14 pencere halinde ifade edeceğim.. Kim isterse istifade edebilir:

12:4 - Hani bir vakitler Yusuf, babasına demişti ki: "Babacığım, ben rüyada on bir yıldızla güneşi ve ayı bana secde ederken gördüm."

"Kıyamet Gerçekliği Külliyatı'nın bu yıl yazılan "2014" eseri "Rüyalar" üzerine bir eser olacak, diye ihtar edildi. Şimdilik, o hakikatin gayet geniş olan 20-30 sırrından yakalayabildiğim 14 adedini Hakikat ve Gayb Lisanıyla, Kur’an-ı Hakim`in rüya alemine ilişkin ayetlerinin sırrıyla, bu kitapta kısaca 4 bölüm halinde ifade edeceğim..

Maddeten kısa ve hakiki gaybi rüyalar olmasına rağmen, bir kısmı geçmişle ilgili ve çoğu da gelecekle ilgili mühim gaybi rüyalar olup; manen kuvvetli ve manevi uzun hakikatlere işaret ve delalet de etmektedirler; bu yüzden, üstündeki libasa değil, elindeki kıymetli elmas mücevherlere bakılması gerekir. Kitabın içine ayrıca, kitabın yazılışının felsefi düşüncesini ortaya koyan, bir adet bibliyografya ile bir adet genişletilmiş "Rüya Tabirleri Sözlüğü" de eklenmiştir..

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 458
Barkod : 9786053242611

Katkıda Bulunanlar

Editör
Murat Ukray

Kapak Tasarım
Hatice Uzun

Genel Yayın Yönetmeni
Yaşar Hız

Babil.com