ÜYE OL        GİRİŞ   
Sağlık Mutluluk ve Başarı Açısından Motivasyon Stratejileri % 45indirim

Sağlık Mutluluk ve Başarı Açısından Motivasyon Stratejileri

Yalçın Kaya

Gerekli Kitap Yayınları

20,37 TL 11,20 TL
Tükendi

Dünyada heyecan ve stressiz kazanılmış tek bir zafer gördünüz mü?

Öyleyse heyecandan ve stresten hatta kompleksten korkmayın...
Hayatın fırtınaları karşısında dimdik ayakta kalmak istiyorsanız...
Başarıyla birlikte ayrılmaz parçası olan mutluluğu da yaşamak istiyorsanız...
Dünyanıza anlamlar kazandırmak istiyorsanız...
Hayatın sonsuz boyutlarında yollar bulabilmek istiyorsanız...
Daha güçlü bir kişiliğe sahip olmak istiyorsanız...
Sorunlarla baş etmek istiyorsanız...
Motivasyon stratejileri kitabına başvurmalısınız!

Yalçın hoca, konuşma üslubunda ama sıkı sorularla okuyucuyu kitap boyunca sürüklüyor, kitabı baştan sona okuyup bitirmeden elden bırakılmasına âdeta izin vermiyor.

Sıkı hocalık biraz da bu olsa gerek. Öğrenilecekler tek tek verilecek, okuyucuda uygulamaları izlenecek. Hayata dair ne sorun varsa, hangi çözüm yolları varsa, ayağa kalkmak için hangi saklı gizli güçlerimiz varsa hepsini irdeliyor, açığa çıkarıyor. Örnek vakalarla kişisel sorunlara kökten çözümler üretiyor.

Yalçın hoca, kişisel gelişim alanında Türk okuru nezdinde yepyeni çığırlar açıyor. Okumamak, tanımamak bir eksiklik olacaktır.

Yalçın hocanın çözümlerini keşfetmek, kendimizi baştan aşağı sorgulamak için, bu çağın insanın karşılaştığı ve yaşam boyu aya bağı olan engelleyicilerle nasıl başa çıkılacağının stratejilerini keşfetmek üzere davetlisiniz.

Kitap baştan sona sorulara bezeli. Ama bu sorular öylesine sorular ki, insanın kendi kendisini sorgulatan sorular, mutlak yanıt verilmesini gerektiren sorular. Öyle sorular ki, kişiyi olduğu yerden alıp gerçek anlamda olması gereken yere yönlendiren, gönderen sorular. Zor değil, zorunlu yanıt verilmesi gereken zorlu sorular, tıpkı zorlu yarışlar gibi.

Eskimiş yargılarınızı gözden geçirerek vestiyere bırakmak zamanı gelmiş demektir, eğer bu kitabı okumaya karar verdiyseniz. Çünkü yeni değer yargılarından pek çoğunu buradan edinebileceksiniz. Kitap, okuyucunun yakasına hiç bırakmıyor, sonuna dek mutlak yanıt verilmesi gereken sorular sorular sorular... Bütün kitap boyunca sıralanıyor? Okuyucuya kendini gerçekten gözden geçirmek olanağı sunuyor Yalçın hoca.

Bunu yaparken asla olmaz isteklerde bulunmuyor, misafir bayırına sürmüyor. Okuyucunun daha öncesinde kullanmadığı kapılardan, pencerelerden aralıklar, kesitler sunuyor hoca. Bir Çingene atasözüne göre "duran ölürmüş." Evet, hayat harekettir. Bu durumda enerji kullanımı söz konusudur.

Enerji ise sürekli olarak yerine konulması gereken bir varlıktır. Yerine konmadığında yaşam durmuş, yani ölmüş demektir. İşte Motivasyon Stratejileri kitabı okuyucuya hareketin yönünden, hızından, ivmesinden, biçiminden, yolundan, amacından, niteliğinden... Akla gelmeyen pek çok özelliğinden söz ediyor.

Bu bağlamda da okuyucuyu her yönden kuşatıyor. Kaçış yok. Okuyan uygulayacak! Yalnızca okunsun diye değil, gelişim sağlansın diye yazıldı bu kitap.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2011
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 390
Barkod : 9786058806825

Katkıda Bulunanlar

Editör
Veysel Dinler

Kapak Tasarım
Hasan Uygun

Babil.com  
EDORAS