ÜYE OL        GİRİŞ   
Saklı Kurtlar % 30indirim

Saklı Kurtlar

Taş Melek

Murat Şenol Kayır

Karina Yayınevi

13,89 TL 9,72 TL
Stoktan Teslim

Kaderi birlikte yazılmış meleklerle kurtların tanıklık ettiği, binlerce yıllık bir gizemin zaman yolculuğu. Kutsanmış bir milletin gerçek çocuklarının efsanevi hikayesi. Ellerinizde açılıp, gözlerinizden yüreklerinize akmayı bekleyen, kurgu ve gerçeğin cesurca karıştığı, büyülü bir anlatı.

Asırlardır hiç böyle anlatılmadılar. Yeniden uyandılar ve sizi de uyandırmak için artık aranızdalar!

Türk tarihinin en gizemli yapılanması Saklı Kurtlar’ın, sır arşivinden ilham alınarak yazılmış sarsıcı bir eser.

Aslında kim olduklarını yeniden hatırlamak isteyenler için...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 264
Barkod : 9786054976478

Kategoriler

Ne Söylense Az...

İnternet sitelerinde yorumlarını abartılı bulup, sırf merakımdan aldığım bir kitap. Yorumlayanlar az bile söylemişler, ben böyle sürükleyici, heyecan verici, duru ve akıcı bir dille anlatılmış bir romanı çok uzun yıllardır okumadım. Muhteşem bir kurguya sahip sanırım artık yerli bir Dan Brown'umuz var. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ve unutmadan kitabın içinde yazanların gerçek olmasını, tüm kalbimle diliyorum.

E
Erdal Polat  -   22.08.2015
Çılgınlık.

Ben bir emniyet mensubuyum. Bir amirimin tavsiyesi üzerine okuduğum bir kitap. Böyle bir kitaba ne söylenir bilmiyorum? İki gündür şok geçiriyorum resmen. Konuştuğum bazı meslektaşlarım Saklı Kurtlar'ın ve Proje Miraç 'ın gerçek olduğunu, daha önce de duyduklarını söylüyorlar. Gazetelere günlerce manşet olacak bir olayın neden kitap olarak yazıldığını hala anlamadım. Bunun adı resmen çılgınlık. birileri çıkıp gerçeği açıklasın.

Ö
Öykü Tomruk  -   01.08.2015
Gururluyum.

Tam 264 sayfada anlatılmış muhteşem bir destan. Kusursuz bir şehir efsanesi. Sonu mutsuz biten ama içi umut dolu bir masal. Sarsıcı bir hikaye. Avuçlarımızın içine bırakılan kocaman bir umut. Saklı Kurtlar benim için her şey. Ya da siz ne arıyorsanız o. Gururluyum. Çok gururluyum. Yaşasın Türk milleti, yaşasın Saklı Kurtlar.

C
Cumhur Kuyucu  -   25.07.2015
Kesinlikle Özel Bir Kitap...

Son yıllarda okuduğum en iyi Türkçe roman. Yazarını hiç duymadım ama mükemmel iş çıkarmış. Eğer yine yazacaksa ben beklemeye hazırım, değer doğrusu. Çılgın bir kitap nasıl olur derseniz? Tek tercih Saklı Kurtlar 'Taş Melek' ...

E
Eda Esmer  -   02.07.2015
Olağanüstü...

Yorumumun başlığı gibi kitap ve içindekiler gerçekten olağanüstü... Sarsıcı, korkutucu, sürükleyici ve gurur verici... Bu kitap tam bir çılgınlık. İçindekiler doğru mu? Bence evet. Ya değilse 'Hiç umurumda değil' keyfini çıkarın. Bir kitabın filmi yapılacaksa o kitap bu bence. Elinize sağlık emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Sabırsızlıkla bu muhteşemliğin devamını bekliyorum. Saygılarımla.

S
Solmaz Sarıkçı  -   30.06.2015
Babil.com