Babil.com
Şarap Senden Sorulur % 40indirim

Şarap Senden Sorulur

Göksenin Demirbaş

İkinci Adam Yayınları

89,00 TL 53,40 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 iş gününde temin

Şarap Senden Sorulur'u yazmamın amacı, şarap hakkında verilen eğitimler ile yazılmış kitapların aşırı sofistike olmaları ve ansiklopedik dilleri sebebiyle anlattıklarının sektörden uzak şarap meraklıları için kolayca anlaşılamamaları durumunu ortadan kaldırmak, şarabı öğrenmeyi mümkün olduğunca eğlenceli, kolay, anlatılan bilgilerin de anlaşılabilir ve akılda kalıcı olmalarını sağlayabilmektir.

Düşünün ki akşam ağırlayacağınız misafirlerinize beğenebilecekleri bir şarap almak için markete gidiyorsunuz. İçeri girmeden önce aklınızda üç aşağı beş yukarı almak istediğiniz şarap hakkında biraz fikriniz bulunmakta. Fakat markete girdikten sonra raflara bakınca gördüğünüz yüzlerce farklı şarap, farklı üretici ve farklı fiyatın ağırlığı altında eziliyorsunuz. Ardından derin bir nefes çekip cesurca bir seçimle şarabı satın alıyor ve gelecek olan misafirlerinizin aldığınız şarabı sevmeleri için umut ediyorsunuz.

Bu durum size hiç de yabancı gelmedi değil mi? :)

Evet, gerçek ise ister şaraptan hiç anlamayan isterse şarabı çok iyi bilen birisi olun yine de bu tür hisleri yaşamanızın son derece sık karşılaşılan normal bir durum olmasıdır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 23,00 x 23,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 426
Barkod : 9786053068815
Babil.com  
TOPRAK