ÜYE OL        GİRİŞ   
Şeytanın Kolyesi % 25indirim

Şeytanın Kolyesi

Devil's Necklace

Kat Martin

Nemesis Kitap

25,93 TL 19,44 TL
Stoktan Teslim

İngiliz hükümeti tarafından görevlendirilmiş korsan Ethan Sharpe için, Grace Chastain bir piyondan başka bir şey değildi. Hapiste geçirdiği korkunç aylar sorumlusu, vatan haini Harmon Jeffries'e karşı hazırladığı intikam planı için elinde tuttuğu bir kozdu sadece. Ethan, Grace'in, o adamın metresi olduğuna inanıyor, genç kadını onun elinden alarak düşmanına acı çektirmeyi planlıyordu.

Kaptan Sharpe tarafından kaçırılıp onun gemisinde tutsak edilen, Grace'in ise aile yadigarı değerli kolyesinin lanetinden başka hiçbir güvencesi yoktu.Kaptanın kaba davranışlarına cesurca direniyordu. Öte yandan, bu karmaşık adamın saplantılı öfkesinin ve sessiz suğamelanın arkasında, basit bir hırstan daha fazlasının olduğundan da şüpheleniyordu.

Ethan'ın, metres gözüyle bakıp aşağıladığı Grace'in, düşündüğü kadar basit bir kadın olmadığını anlaması çok uzun sürmedi. Grace güzel olduğu kadar dik başlıydı ve Ethan'ın ona karşı iradeli durma konusunda verdiği savaş, azminin kırılmasıyla sonuçlandı. Yine de Ethan'ın geçmişi geride bırakıp, kalbinin sesini dinleyerek kaderinin peşinden gitmesi, o kadar da kolay olmayacaktı. 

"Gerçek anlamda sürükleyici bir hikaye. Sayfalar su gibi akacak." 

RT Book Reviews

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 448
Barkod : 9786059961646

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Gizem Muştu

Kapak Tasarım
Başak Yaman Eroğlu

Hazırlayan
Hasret Parlak

Babil.com