ÜYE OL        GİRİŞ   
Şipşak Hikayeler 2 / Anlatsam İnanır mısın? % 20indirim

Şipşak Hikayeler 2 / Anlatsam İnanır mısın?

Bernard Friot

Tudem Yayınları

11,11 TL 8,89 TL
Stoktan Teslim

"Hey baksana, yaklaş, sana bir şey diyeceğim!"

"Ah, neler söyleyeceğini biliyorum, yine şu insanı ayakta uyutan hikayelerinden birini anlatacaksın! Seni bilmez miyim ben? Laf kalabalığında üstüne yok! Son sözün sana ait olacağını sanıyorsan, yanılıyorsun! Daha neler... Şimdi de surat asıyor! Gel, biraz benim şipşak hikayelerimden dinle de eğlenmek, gülmek, şaşırmak neymiş bir gör. Hadi ama... al beni kollarına. Beni derken bu şahane kitapları kastediyorum, aman yanlış anlaşılma olmasın!"

Benim hikayelere karnım tok deme sakın! Emin ol, böylesini okumadın. Kimisi uzun, kimisi kısa; bazısı hayatla, bazısı aşkla, ama en çok da çocuklarla ilgili. Hikayelerde kendini bulman an meselesi... Anlatım dili sözcük seçimleri olay örgütlerinin gündelik hayatla ilişkisi, kahramanları ve mizahi ögeleri bakımından zihin açıcı eğlenceli ve sıradışı bir okuma deneyimi sunan Şipşak Hikayeler her yaştan okurun yaratıcılığını ve hayal gücünü harekete geçirecek bir etkiye sahip.

Unutmadan şipşak hikayeleri okurken ve dinlerken hayal kurmak serbest. Kim bilir belki sende bir şipşak hikaye yazarsın belli mi olur?..

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2015
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : Fransızca
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 80
Barkod : 9789944699624

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Tuvana Gülcan

Editör
Figen Müge Erel

Kapak Tasarım
Martin Jarrie

Babil.com