95 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!
Picture of Sokak Futbolu - Mahallenin Yıldızları Serisi 5

Sokak Futbolu - Mahallenin Yıldızları Serisi 5

0,0
0 değerlendirme
17,73 TL
5 iş gününde temin Standart Teslimat : 25-26 Mayıs

Ürün Hakkında

Bu hikâyedeki çocukların hiç birisinin adı yok ama hepsinin hak edilmiş birer lakabı var. Kaptan, Cambaz, Çıtçıt ve Minik içlerinden bazıları... Onlar, sizin mahallenizdeki herhangi bir arkadaşınızın veya sizin karşılığınız olabilirler.

Hikâyemizde her mahalleden farklı bir karakter seçerek bir araya getirdik ve onlardan bir mahalle ve uyumlu bir takım kurduk. Bu çocuklar bir araya gelerek sadece bir mahallenin futbol takımı olsun da istemedik. Aynı zamanda onların bir takım ruhu oluşturarak farklı kültür ve yaşam biçimlerinden insanların bir arada nasıl yaşayacaklarına dair örnek olmalarını istedik.

Onlar, yaşlarından büyük işlere kalkıştılar. Kendi doğrularını savunmak için büyüklerin bile cesaret edemeyeceği imkânları ellerinin tersi ile iterek geri çevirdiler. Konforlu fakat güdümlü yaşamaktansa birçok şeyden yoksun ama mutlu olmayı tercih ettiler. Topları eskiydi, formaları ve spor ayakkabıları yoktu fakat maç yaparken kendilerini binlerce seyirci önünde, kocaman bir stadyumda ve yemyeşil zeminde birer futbol yıldızı gibi görüyorlardı. Mutluydular…

 

 

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kağıt cinsi adı
  2. Hamur
 • Sayfa sayısı
  112
 • Dil
  Türkçe
 • Barkod
  9786056974939
 • Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır.

  Deneyimlerinizi binlerce babil.com kullanıcısı ile paylaşabilirsiniz.

Babil.com