ÜYE OL        GİRİŞ   
Target Proficiency % 25indirim

Target Proficiency

Tüm Üniversiteler İçin Hazırlık Atlama, Ouiz, Vize ve Final Sınavlarına Uygun

Daniş Soylu

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

50,00 TL 37,50 TL
Stoktan Teslim

Target Profiency kitabı çok amaçlı kullanıma sahip bir kitap olarak hazırlanmıştır. Ülkemizde ve yurt dışında geçerliliği olan COPE / FCE / CAE / PTE / TOEFL / IELTS gibi sınavlara hazırlık sağlaması yanında, özellikle Türkiye’deki tüm devlet ve özel vakıf üniversitelerinin İngilizce hazırlık atlama sınavları için kullanılabilecek bir kaynak kitaptır.

Bunun yanı sıra, yine yıl boyunca İngilizce hazırlık sınıfı okuyan öğrencilerin girecekleri quiz, vize ve final sınavlarına hazırlanmada da yararlı olabilecek bir kaynaktır. Bu kitapta Üniversite Hazırlık Atlama ve yıl içinde uygulanan sınavların birçoğunda yaklaşık büyük oranda sorulan soru tipleri ele alınmıştır. Her bölümden önce sizlere o konuyla ilgili açıklamalar yazılmış, bazı bölümlerde ipuçları verilmiştir.

Target Proficiency kitabı hazırlanırken İngilizcede dil becerilerinizi artırmak amaçlanmıştır. Bu yüzden kitabı kullanırken belli bir sıra takip edip etmemek öğrencinin seçimindedir.

Ancak konu dizilimi birikiminizi sağlamak amacıyla analitik bir şekilde planlanmıştır. Bu bölümlerin hepsi ayrı bir konu başlığı gibi görünse de, aslında dilbilgisini kelime bilgisinden, kelime bilgisini de dilbilgisinden tam olarak ayırmak çok da doğru değildir. Çünkü eğitim hayatınıza İngilizce olarak devam edecek olduğunuz için dilbilgisi ve kelime bilgisi beraber gelişmek durumundadır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri :
Boyutlar : 19,00 x 27,00 cm
Basım Dili : İngilizce
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 531
Barkod : 9786059029124

Kategoriler

Babil.com  
ISEN