Babil.com
Tersyüz % 37indirim

Tersyüz

Making Faces

Amy Harmon

Yabancı Yayınları

34,00 TL 21,42 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 adet stoklarımızda

"Tersyüz bize modern yaşamın unutturduğu duyguları hatırlatıyor. Güzellik sadece yüzeysel olabilir ama bu hikâye ta içinize işleyecek ve uzun süre aklınızdan çıkmayacak."

- A Love Affair With Books 


"Zaman zaman sizi neye uğradığınızı şaşırtan bir kitap okursunuz. Bu kitap benim için tam olarak böyleydi. Bugüne kadar okuduğum en güçlü hikâyeydi ve bana inanın, çok çok fazla kitap okuyorum. "

- Holly Kelly, Rising kitabının yazarı.

“Hiçbir Çirkin, Ambrose kadar yakışıklı, hiçbir Güzel de Fern kadar naif olmamıştı! Tersyüz sizi toplum yargılarının ötesine götürerek, yaralı ve genç kalplerin bir attığı bu duygusal hikâyeyle içine çekecek.”

- Romancekolik

“Tersyüz, sevginin, arkadaşlığın, kaybetmenin ve hayata dair ikinci bir şansın, duygusal, yürek burkan ama aynı zamanda içinizi ısıtacak, kolay kolay unutamayacağınız öyküsü.”

- Tuğçe’nin Kitaplığı

Ambrose Young okulun en çekici çocuğu ve kasabanın yıldız güreşçisiydi. Uzun boylu ve yapılı bir vücudu, omuzlarına değen saçları ve yakıcı gözleriyle aşk romanlarının kapaklarını süsleyebilecek kadar yakışıklıydı. Fern Taylor bunun farkındaydı ve Ambrose Young’a âşıktı. Belki de bu kadar yakışıklı olduğu için Fern asla onunla birlikte olabileceğini düşünmemişti. Ta ki her şey tersyüz olana ve Ambrose'un eski yakışıklılığından eser kalmayana kadar… 

Tersyüz, beş genç adamın küçük bir kasabadan kalkıp savaşa gidişinin ve içlerinden sadece birinin geri dönüşünün hikâyesi... Hayatı, benliği, güzelliği kaybetmenin hikayesi... Bir kızın, yıkılmış bir çocuğa ve yaralı bir savaşçının, sıradan bir kıza olan aşkının hikayesi... Kalp kırıklığının üstesinden gelen bir arkadaşlığın ve bilinen kalıpların dışına çıkan bir kahramanın hikayesi...

Tersyüz, hepimizin içinde biraz iyiliğin biraz da kötülüğün olduğunu keşfettiğimiz modern çağın Güzel ve Çirkin’i... 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 344
Barkod : 9786055016227

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Arzu Altınanıt

Kapak Tasarım
Şükrü Karakoç

Hazırlayan
Tuğçe Nida Sevin

Kötü çocuk klişelerinden uzak

Gerçekten çok beğenerek okuduğum bir kitap.Verdiğiniz paraya değeceğine eminim

F
Fadime Nur Demir  -   05.09.2016

Hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. En saf ve orjinal aşk hikayesi

G
Gulsah Karaman  -   20.05.2016
Ba yıl dım

Herkese önerdiğim ve aklıma geldikçe gözlerimi dolduran harika bir kitap. Kimbilir daha kaç kez okurum. Klişelikten öyle uzak öyle ders verici ki hayran kalmamak elde değil.

S
Sibel Pehlivan  -   30.04.2016
BA YIL DIM

Hayatımda okuduğum en mükemmel kitaplardan birisi hem aşk hem dram hem eğlence bu kitapta kesinlikle her şeyi bulabilirsiniz yazar o kadar akıcı bir dille anlatmış kı otursanız 1 günde bitebilecek bir kitap çok severek okudum her yaşa hitap eder 40 yaşında olsanız bile severseniz 10 yaşında olsanız da seversiniz kesinlikle okumalısınız mutlaka beklentinizi karşılıyacaktır

B
Beyza Selami  -   13.04.2016
Mükemmel Ötesi!

Dram hikayelerini çok seven biri olarak bu kitaba BAYILDIM! Amy Harmon benim hayatımı etkileyecek bir baş yapıt yaratmış. Özellikle Ambrose'un geçirdiği olaylar beni derinden etkiledi. Tekrar ve tekrar okuyacağım kitaplar arasında yer alıyor şuan. Elinize alacaksınız ve soluksuz bitireceksiniz! Buna neredeyse eminim. Kesinlikle bu kitabı kütüphanenizde bulundurun.

R
Rana Armağan  -   04.04.2016
Mükemmel

Kitabın kapağını görünce benim tarzım değil diye dikkatimi çekmemişti.Arkadaşlarım çok beğendiklerini söyleyince bende onları kırmamak adına alıp okudum.Bu nasıl bir kitap böyle,etkilenmemek elde değil.Çokkkkk beğendim,bu kitaptan sonra başka kitapları beğenmemeye başladım.Ayrıca kitabın çevirisini yapanı da kutlamak istiyorum.Kusursuz bir çeviri olmuş.

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016
çok güzel

Bana kalırsa eski kapak tasarımı çok daha iyiydi ama bu da fena değil. Oldukça dokunaklı bir aşk hikayesi mutlaka okuyun

E
Esma Nur Karaağaç  -   07.03.2016
Harika!

Bu kitap bende bir şeyler değiştirdi. Başta sıkılarak okudum ancak sonrasında kitap öylesine güzelleşti ki! Bitirmemek için kendimle mücadele eder hale geldim. Kesinlikle okumalısınız!

A
Aleyna Akkan  -   06.03.2016
Bambaşka bir aşk hikayesi

hayatımda okuduğum en güzel aşk hikayelerinden birini okuduğumu düşünüyorum, evet o kadar iyi. Çünkü bana kalırsa aşk sadece güzellik,yakışıklılık,para,güç çerçevesinde yazılıp çizilmemeli bence aşk vefa,sadakat ister ayrıca her zaman görsellik istemez.

G
Gül Özdemir  -   07.02.2016
Babil.com  
ANDUIN