Kitap Hakkında

Dünyamızın şu anki kuşatılmış ve yaşanılmaz hali tesadüf değildir. Bu sistemin çeşitli mimarları vardır. Bu gizli güçler; madde ve ruh arasındaki irtibatın sebeplerini ortaya koyan bilimsel bulguları hiçe saymakta ve bunlara komplo teorisi, bilimdışı gibi adlar takarak gerçekleri örtmeye çalışmaktadırlar.

Oysa ki dünyaya hakim bu güçlerin kurdukları binlerce araştırma merkezinde; topluma bilimdışı diye lanse edilen bu konularda, milyarlarca dolar harcanarak testler yapılmaktadır. Bu merkezlerde, metafizik güçlerin etkileri keşfedilip bu alanda uzmanlar yetiştirilerek, insanlar uzaktan yönlendirilmekte, hatta devletler yönetilmektedir.

Bu eserde; yeni dünya düzenini kurmak isteyen güçlerin gizli metotları ortaya konulmuş, kozmik yaşama geçmek isteyenlere, tarihî seyri içerisinde bir kurtuluş reçetesi sunulmuştur.

Kozmik bilim stratejisine göre; hem insanlar, hem de algılayamadığımız diğer canlılar, atom moleküllerinin oluşturduğu fizikî yapılarının yanında, bioplasmadan oluşan enerji bedenlerine de sahiptirler.

S. Kirlian bu bulguyu, kendi adını verdiği fotoğraf tekniğiyle görüntüleyerek, ilmî olarak da ispatlamıştır. Bu yöntemle çekilen görüntülerde, insanın çevresine yaydığı enerjinin, düşünceye göre nasıl renk değiştirdiği tespit edilmiştir. Ayrıca, canlı cansız pek çok objenin kendi etrafında oluşturduğu enerji alanları fotoğraflanmıştır. Kitabımızda bu konularla ilgili, Kirlian tekniğiyle çekilmiş, çok nadir ve enteresan fotoğrafları göreceksiniz.

Genişleyen kozmos gibi, dünyamızın da genişleyerek, yakında sancılı bir doğumun - aydınlığın eşiğinde olduğu; yer, hava, su ve ateşin anormal hareketlerinden anlaşılabilir.

Tarih boyunca insanlık, inişli çıkışlı çeşitli dönemlerden geçmiştir. Periyodik olarak, zulüm ve haksızlığın hakim olduğu en karanlık dönemlerin ardından, muhakkak aydınlık bir dönem gelmiştir.

O'nun çeşitli adlarla insanlığa gönderdiği yüksek boyutluların öğretileri, binlerce yıldır dünyamızı hep bu şekilde aydınlatmıştır. Karartılan bu yüzyılımızın da tekrar aydınlanacak olması kaçınılmazdır. Bu aydınlanmada kozmik öğretilerle sağlıklı kalabilen seçkinler görev alacaktır. Kısa bir süre sonra zamanı geldiğinde bu seçkinlere, ışıklı bir medeniyetin sırları tek tek açılacaktır.

Günümüzde, kozmik bilimin öğrenilmesi ve hayata geçirilmesi, maksatlı bir biçimde engellenmektedir. Kitabımız, kozmik bilimi ve bilinci yaygınlaştırarak, hep birlikte, barış içinde ve sağlıklı yaşamanın kapısını aralayacaktır.

Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi; akıl sahiplerine, düşünen ve anlamak isteyenlere yol gösterecek "Kozmik Yaşam Serisi"nin anahtarı olarak sunulmuştur.

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kitap Özellikleri
 • Sayfa sayısı
  368
 • Yayınlanma Tarihi
  2012
 • Yayınlanma Sayısı
  90
 • Ağırlık
  466
 • Boyutlar
  16 x 22
 • Cilt Tipi
  Ciltsiz
 • Kağıt Cinsi
  2. Hamur
 • Yayınlandığı Konum
 • Cep Boy
  Hayır
 • Barkod
  9789758821099
   Babil.com
   Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç