ÜYE OL        GİRİŞ   
Yerdeniz Büyücüsü % 25indirim

Yerdeniz Büyücüsü

Yerdeniz 1

A Wizard Of Earthsea

Ursula K. Le Guin

Metis Yayınları

23,00 TL 17,25 TL
Stoktan Teslim

"Sanırım Yerdeniz Büyücüsü’nün en çocuksu yanı, konusu: Büyümek. Büyümek, benim yıllarımı alan bir süreç oldu; bu süreci otuzbir yaşımda tamamladım-ne kadar tamamlanabilirse; o yüzden de çok önemsiyorum. Çoğu genç de önemser. Ne de olsa esas işleri budur: Büyümek."

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,00 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 192
Barkod : 9789753420570

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Çiğdem Erkal İpek

Genel Yayın Yönetmeni
Müge Gürsoy Sökmen

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Deniz Bilgin

Hazırlayan
Bülent Somay

Duyabilmek için susmak gerekir.

Çok fazla yabancı yazarlardan fantastik kitaplar okumuş bir okur değilim. Sanırım ilk Hobbit'i okumuştum. <br />Kitap sürükleyici... Ancak ben nedense hep daha büyük bir şeyler olacak yani şöyle de ifade edebilirim daha şaşırtıcı gelişmeler olacak duygusuyla okudum.

A
Ayşım Okudan  -   15.05.2016
Çocukluk

Bana çocukluğumu hatırlatan kitap. Ortaokul dönemlerinde okumuştum ama ilerleyen yaşlarda okuyunca daha da keyif veriyor. Çevik atmacanın büyüme serüvenine siz de katılmak istemez misiniz?

N
Nil S  -   24.02.2016
Çevik atmaca ged

Kitap özet olarak büyümeyi işliyor. Çevik atmaca büyürken sizde onunla birlikte büyüyorsunuz onun yaptığı saçmalıkları ve hataları sizinde bir zamanlar yaptığınızın farkına varıyorsunuz ve mütevazileşiyorsunuz. Okuyun ve ged ile avcıyı avlayın! Yüzüklerin efendisi kadar bilinmese de benim favori fantezi serim.

Ş
Şevket Acar  -   16.02.2016
Teşekkürler

Uzun zamandır okumak istediğim bir seriydi.İlk kitabına bu kadar uygun fiyatlı ve bu kadar çabuk bir şekilde ulaştığım için teşekkürler Babil.

O
Oylum Öztoprak  -   15.02.2016
Normal

Fantastik edebiyata yeni giriş yapanlar için iyi bir eser olabilir belki ancak şahsımı tatmin etmedi açıkçası. Belki de beklentimi yüksek tuttuğumdandır. Sıkıcı, karakterler ise tam oturmamış geldi bana.

Z
Zeynep Eriman  -   13.02.2016
Babil.com