ÜYE OL        GİRİŞ   
YGS-LYS Shakespeare Paragraf % 40indirim

YGS-LYS Shakespeare Paragraf

Kolektif

Bilgikare Yayınları

18,52 TL 11,11 TL
Stokla sınırlı: 2 adet

Sevgili Öğrenciler,

Üzerinde dikkatle çalıştığımız elinizdeki bu “Shakespeare Paragraf” kitabını sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sınavların paragraf soru kökleri, biçimsel özellikleri incelenerek hazırlanmıştır bu kitap. 1000’den fazla ÖSYM paragraf sorusuna uygun paragraflara yer verilerek piyasadaki en kapsamlı “Shakespeare Paragraf” kitabını oluşturduk.

Shakespeare Paragraf kitabında mümkün olduğunca ÖSYM’nin hazırladığı özgün soru tiplerine yer verdik. Kitabımızın birinci bölümünde paragraf konusunu ana başlıklar altında sizlere yardımcı olması amacıyla örnek sorulara yer verdik. Çözümlü soru sayısını mümkün olduğunca az saydıa tuttuk, fakat yine de bazı kritik soru tiplerine yönelik çözümler detaylı olarak eklendi. Soru sayısı kadar seçilen metinlerin niteliğine, içerik yelpazesinin (sanat, edebiyat, bilim, teknoloji, doğa, spor, sağlık, felsefe, sosyoloji vs.) geniş olmasına özellikle dikkat edildi. Bu yönüyle Kim Korkar Paragraf’tan, soru çözmenin yanında, okuma hızını artırmaya yönelik yapılabilecek “paragraf okuma çalışmaları” için de doğal bir kaynak hâline geldi. Shakespeare Paragraf Kitabı’nın başka bir özelliği, kitaptaki soruların tamamının YGS hazırlık öğrencilerine çözdürülmüş ve öğrenci gözüyle kitabın işlevsel hâle getirilmiş olmasıdır. Öğrencilerin sorulara verdikleri tepkiler de ölçme-değerlendirme yaklaşımı içerisinde değerlendirilerek ÖSYM formatına en yakın noktaya getirilmiştir.

“Shakespeare Paragraf” kitabının diğer kitaplardan önemli bir farkı ise kitabın kendine yıllardır bu işe gönül vermiş kalemlerden çıkmasıdır. Her seviye ve branştaki öğrencilere kitabın gerçekten faydalı olacağına samimiyetle inanıyoruz.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2016
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 15,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 320
Barkod : 9786055538279

Katkıda Bulunanlar

Hazırlayan
Ahmet Sağır

Babil.com