• Reklamı Atla% 29indirim
    Reklamı Atla
    Reklamı Atla

Reklamı Atla

  • 18,50 TL13,14 TL

    hopi kampanyası
    0,66 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gelin Başı, Hanımların Dikkatine, Antabus gibi ilgiyle okunan kitapların yazarı Seray Şahiner, bir süreden beri BirGün gazetesi, OT dergisi gibi süreli yayınlarda yazdığı yazılarla dikkati çekiyor. Şahiner’in yazılarında ülkenin politik gündemi yok yalnızca; İstanbul’un kimi kenar mahallelerinin günlük yaşamına ilişkin anekdotlar, muhalif kadın ve gençlerin yaşamlarından kesitler, dert paylaşmalar, artık yavaş yavaş “nostalji”ye dönüşen eski sinemamıza, müziğimize hatırlı bakışlar, portreler, güncel hırgürle ilgili muzip, ironik görüşler, değerlendirmeler… Kırıp dökmeden, hak yemeden, başkasını aşağılamaya kalkışmadan nasıl tavır alınacağını gösteren yazılar.

Yaşadığımız hızlı sosyal ve politik gelişmelerin arasında, kelimenin tam anlamıyla “olaylara sokaktan bakan” bir aktivistin mizahi, muhalif yazılarını göreceksiniz bu kitapta. Koltuğa falan oturmayın, karton bardaklı çayınızı alın, bir duvara omzunuzu yaslayın, ayakta okuyun Reklamı Atla’yı.


Antabus

Antabus

Seray Şahiner

8,16 TL
Hanımların Dikkatine

Hanımların Dikkatine

Seray Şahiner

13,14 TL
Gelin Başı

Gelin Başı

Seray Şahiner

8,16 TL
Yorum Sayısı: 1

Yazarın 'Antabus' isimli kitabını okuduktan sonra basılmış tüm kitaplarını okumak isteği uyanmıştı içimde.
'Antabus' oldukça etkileyici bir romandı.
'Reklamı Atla' 2013-2015 yılları arasında gazete, dergi ve diğer mecralarda yazılmış yazılarından oluşuyor. İnandığı doğruları ve fikirlerini cesurca dile getirmesinden de yazı dili kadar etkilendim. Sırada diğer kitaplarını alıp okumak var...

A
Ayşım Okudan  -   15.05.2016